Доступність посилання

ТОП новини

4 з 6 проектів резолюції про Україну говорять про стурбованість згортанням демократії – агентство


Чотири політичні групи Європейського парламенту в своїх проектах резолюції щодо становища в Україні пропонують висловити стурбованість згортанням демократії в державі, повідомило в вівторок агентство «УНІАН».

За цим повідомленням, тези такого змісту є в проектах групи «зелених», групи народних партій, групи лібералів і групи європейських консерваторів.

Натомість іще два проекти такої резолюції з загалом шести, що зареєстровані в Європарламенті, переважно вітають діяльність нинішньої влади в Україні, зокрема, саме щодо відновлення демократичної стабільності, а також здійснення економічних реформ, повідомляє агентство.

Це проекти від групи соціалістів і від групи об’єднаних лівих.

Група Прогресивного альянсу соціалістів і демократів нещодавно, в середині жовтня, підписала меморандум про співпрацю з владною в Україні Партією регіонів Президента Віктора Януковича.

Натомість опозиційна партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко має підтримку Європейської народної партії, в якій вона є спостерігачем разом із «Нашою Україною» Віктора Ющенка і Народним рухом України Бориса Тарасюка.
XS
SM
MD
LG