«Шахтар» майже гарантував собі місце у плей-оф Ліги чемпіонів

Після матчів п’ятого туру групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА донецький «Шахтар» одноосібно очолив свій квартет. У Белграді чемпіони України переграли «Партизан» з рахунком 3:0.

Все вирішилося протягом чверті години в другому таймі. На 52-й хвилині Тарас Степаненко вдало зіграв на добиванні після подачі кутового, а згодом відзначилися Жадсон і Едуардо.

В іншому матчі групи Н португальська «Брага» переграла англійський «Арсенал» з рахунком 2:0. «Шахтар» після п’яти ігор набрав 12 очок, по дев’ять мають «Брага» і «Арсенал». Для того, щоб залишитися першими, донеччанам достатньо 8 грудня на своєму полі не програти португальським футболістам. Навіть поразка в один-два м’ячі дасть гірникам можливість взяти участь в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.