Доступність посилання

ТОП новини

«Депресивні» галузі захищатимуть Податковий кодекс – профспілки


Київ – Влада готує виступи на підтримку Податкового кодексу. Про це заявили в Національному форумі профспілок України. Як зазначають у профспілках, підготовка виступів відбуватиметься за однією схемою: влада даватиме вказівку керівникам підприємств, які в свою чергу змушуватимуть працівників публічно висловлюватись на підтримку Податкового кодексу.

При цьому будуть задіяні ті галузі економіки, які перебувають у занепаді і залежному від влади стані.

Зокрема, одна з таких акцій уже відбулася 24 листопада, коли представники легкої промисловості дали прес-конференцію і закликали учасників акцій протесту припинити мітинги та змиритися з ухваленням Податкового кодексу.

Як зауважив голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчик, у минулому році заборгованість із виплати заробітної плати на вітчизняних підприємствах легкої промисловості зросла у середньому на 37%, при цьому 25% працівників галузі перебували в режимі вимушеної неповної зайнятості.

«Це є свідченням того, що галузь легкої промисловості доведена до такого стану, коли без підтримки держави вона існувати не зможе. А отже, представники цієї сфери вимушені діяти та висловлюватися на підтримку будь-яких рішень влади», – зазначив Якібчук.

За інформацією НФПУ, подібні виступи і прес-конференції на підтримку Податкового кодексу планують представники суднобудівної, літакобудівної та інших галузей.

У профспілках переконані, що прийняття Податкового кодексу спрямоване саме на те, щоб перетворити тих, хто сьогодні ще відстоює свою свободу, на націю німих і покірних служників.

Підприємці чергують на майдані Незалежності

Підприємці на Майдані Незалежності у Києві в режимі чергування продовжують проводити акцію протесту проти підписання Президентом України Податкового кодексу.

У даний час у наметовому містечку перебуває близько сотні мітингувальників.

Як повідомили учасники акції, зі своїми подальшими діями вони визначатимуться з огляду на обставини. На даний час у наметовому містечку ніхто не виступає, лише грає музика.

Сьогодні Голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав Податковий кодекс. Про це повідомила прес-секретар голови парламенту Ольга Чорна.

Вона додала, що сьогодні ж закон буде направлений в Адміністрацію Президента України.

18 листопада. Верховна Рада України ухвалила Податковий кодекс.
Документ викликав суспільне обурення, масові акції протесту триваються по всій Україні.

22 листопада на Майдані Незалежності в Києві підприємці розпочали безстрокову акцію протесту проти Податкового кодексу.
Підприємці вимагають від Президента України ветувати кодекс.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG