Доступність посилання

ТОП новини

Міністр пропонує вилучити з Податкового кодексу розділ про спрощену систему


Міністр фінансів України Федір Ярошенко на сьогоднішній зустрічі з протестуючими підприємцями запропонував вилучити з Податкового кодексу першу главу 14-го розділу, що стосується системи єдиного податку, а також змінити систему адміністрування податків. Про це «Дзеркалу тижня» повідомила співорганізатор акції протесту Оксана Продан.

Однак, за її словами, представники підприємців відразу ж відмовилися від цих пропозицій і продовжують наполягати на повному ветуванні кодексу Президентом.

Представник Центрального штабу порятунку українського підприємництва Юрій Єременко також підтвердив незмінну позицію Майдану: ветування нинішнього кодексу, після якого можна обговорювати нове податкове законодавство.

Прес-секретар Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослав Швецов повідомив, що акція протесту продовжиться й у понеділок, 29 листопада, на Майдані очікується близько 40-50 тисяч людей.

Швецов також повідомив, що на 12:00 у понеділок призначена зустріч підприємців із Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

Напередодні підприємці відмовилися від переговорів щодо Податкового кодексу з Кабміном і в неділю, 28 листопада, віднесли в Мінфін і передали Ярошенку протокол, у якому підтримується вимога вето Президента.
XS
SM
MD
LG