Доступність посилання

ТОП новини

Для України важлива участь Чехії в модернізації ГТС – Азаров


Для України важлива участь Чехії в модернізації газотранспортної системи і підземних газових сховищ. Про це заявив прем’єр Микола Азаров сьогодні під час зустрічі в Києві з першим віце-прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Чехії Карелом Шварценберґом.

«Ми зараз ведемо переговори про модернізацію газотранспортної системи... Ми б хотіли, щоб Чехія також брала участь у цьому діалозі», – сказав прем’єр.

Крім того, за його словами, Україна зацікавлена в співпраці з чеською компанією Skoda, і зі свого боку запропонував послуги України в модернізації двигунів для літакового й вертолітного парків Чехії. «Загалом ми за максимальну активізацію наших відносин», – додав Азаров.

Прем’єр наголосив, що в України й Чехії складаються гарні добросусідські відносини, спостерігається активний політичний діалог і торгово-економічне співробітництво.

За словами голови уряду, у січні-вересні між Україною й Чехією товарооборот збільшився на 40%, що є одним із найкращих показників у співпраці України з іноземними державами за цей період.
XS
SM
MD
LG