Доступність посилання

ТОП новини

Підприємці наполягають на розробці нового Податкового кодексу


Підприємці, незважаючи на вето Президента Віктора Януковича, наполягають на розробці нового проекту Податкового кодексу. Про це йдеться в заяві Центрального штабу порятунку українського підприємництва.

«Вето накладене! Влада злякалася протестів підприємців і призупинила дію антинародного Податкового кодексу. Однак остаточної перемоги ми ще не досягли», – йдеться у заяві. Підприємці зазначають, що їх не влаштують косметичні поправки до Податкового кодексу, що пропонуються переговорною групою Кабінету Міністрів.

«Ми внесли свої обґрунтування вето до Адміністрації Президента і до Міністерства фінансів. Понад двісті статей у Податковому кодексі потребують змін. А це більше ніж половина усього документа. Такий обсяг необхідних змін потребує не внесення поправок, а розробки абсолютно нового документа», – наголошують у штабі.

Крім того, вважають підприємці, у четвер, 2 грудня, Верховна Рада України розглядатиме вето Президента на Податковий кодекс, і не виключено, що спробує його подолати.

Враховуючи ці обставини, підприємці вимагають від Верховної Ради проголосувати за скасування рішення про ухвалення Податкового кодексу, від Президента – відставки уряду на чолі з прем’єр-міністром Миколою Азаровим, від нового уряду – створення спільної з представниками малого і середнього бізнесу комісії з розробки нового Податкового кодексу і публічного обговорення та інформування усіх підприємницьких кіл про хід робіт над новим кодексом.

Підприємці закликали усіх протестувальників і громадян, які підтримують акцію «За чесні податки», не зупиняти протестні виступи. Вони нагадали, що 2 грудня відбудеться всеукраїнська акція на підтримку вето.

Сьогодні Президент Янукович заявив, що вирішив ветувати Податковий кодекс. Голова Верховної Ради Володимир Литвин не виключає, що у четвер, 2 грудня, парламент розглядатиме зауваження Президента до Податкового кодексу.
XS
SM
MD
LG