Доступність посилання

ТОП новини

Путін заявляє про спроби внести розкол між ним і Медведєвим


Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін заявляє про «зухвалі» спроби внести розкол між ним і президентом країни Дмитром Медведєвим.

Як повідомили у прес-службі російського уряду, про це він сказав в інтерв’ю ведучому американського телеканалу CNN Ларрі Кінгу.

«Ви знаєте, коли ми з паном Медведєвим вирішували питання про те, як вибудовуватимемо наші відносини, про те, як нам побудувати виборчу кампанію, виборну президентську кампанію у 2008 році, то ми чудово усвідомлювали, що багато хто спробує внести розкол у наші спільні підходи до розбудови Російської держави і розвитку економіки», – сказав Путін.

За його словами, його взаємодія з Медведєвим є «істотним чинником внутрішньої політики».

Путін наголосив, що працює у тісному контакті з Медведєвим. За його словами, з приводу президентських виборів 2012 року вони давно ухвалили рішення «на користь російського народу».

«До виборів ще досить далеко. Вони мають у нас відбутися у квітні 2012 року. Повторюю ще раз: ми консультуватимемося і ухвалимо це рішення, виходячи з економічної, соціальної, політичної ситуації в країні», – заявив російський прем’єр.
XS
SM
MD
LG