Доступність посилання

ТОП новини

Склад міських голів по Україні оновився на 50% – Куліченко


Після місцевих виборів 30 листопада склад міських голів міст-членів Асоціації міст України оновився приблизно на 50%. Про це сьогодні в Києві заявив мер Дніпропетровська, президент АМУ Іван Куліченко.

За його словами, ці результати приблизно дорівнюють результатам попередніх виборів до міських рад. «Якщо зараз картина змінилася десь на 50%, то на минулих виборах змінилася на 57%. Тенденція до оновлення в містах України залишилася», – зазначив Іван Куліченко.

Він також додав, що склад голів обласних центрів оновився на 37%. «Голови багатьох обласних центрів у більшості своїй – навіть ті, хто обирався на другий, третій чи четвертий термін – зберегли позиції», – наголосив Іван Куліченко.

Президент АМУ також повідомив, що у регіонах найменше склад міських голів змінився на Волині, найбільше – у Криму. «На Волині лише 2 нових мери, найбільше склад оновився у Криму – це майже 83%», – додав Іван Куліченко.

За даними АМУ, також у містах-членах асоціації більше 100 міських голів обрано втретє або вчетверте, а 14 міських голів – вп’яте.

До складу АМУ входить 527 міст, селищ і сіл, серед яких – всі обласні центри, АР Крим та місто Київ.
XS
SM
MD
LG