Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура: кошти від продажу квот використали не за призначенням


Слідство встановило, що цільові кошти, отримані Україною за Кіотським протоколом, були незаконно конвертовані та використані не за цільовим призначенням. Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

Як йдеться в повідомленні прес-служби, 2 грудня після допиту у слідчого з особливо важливих справ Генпрокуратури, колишній прем’єр Юлія Тимошенко заявила про свою непричетність до порушень бюджетного законодавства.

«Прес-служба Генеральної прокуратури України уповноважена поінформувати, що насправді слідство у справі, в рамках якої була допитана Тимошенко, встановило, що цільові кошти, отримані Україною за Кіотським протоколом, були незаконно конвертовані та використані на інші потреби, ніж ті, що передбачалися вказаним протоколом, тобто не за цільовим призначенням. Її ж заяви про те, що вказані кошти перебувають на спеціальних депозитних рахунках, не відповідають дійсності», – йдеться в повідомленні ГПУ.

На даний час слідство встановлює всі обставини використання зазначених коштів, а також службових осіб, причетних до цього, зазначили в Генпрокуратурі.

Вчора Тимошенко була на допиті в Генпрокуратурі для надання свідчень у справі, порушеній за фактом нецільового використання очолюваним нею Кабміном коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу. Екс-прем’єр повідомила, що факту нецільового використання цих коштів не було, і ці гроші перебувають на спеціальних рахунках Міністерства екології.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG