Доступність посилання

ТОП новини
21 Квітень 2019, Київ 05:09

Громадські організації підтримали вимоги підприємців


Сьогодні у Києві представники громадських організацій та ЗМІ підписали звернення до Президента України, протестуючи проти демонтажу наметового містечка на Майдані.

Ініціатори акції – громадська ініціатива «Новий громадянин» та студентська молодь – також заявили про підтримку вимог підприємців. Серед іншого, ідеться про підтримку вимог ухвалити та впровадити антикорупційні закони та реформувати систему пенсійного та соціального забезпечення у державі.

За словами координатора акції Світлани Заліщук, головна ідея звернення – висловити незгоду з тими принципами та цінностями, на яких базується нинішня політика України. «Податковий кодекс – не єдина проблема державної політики України. Він став своєрідним лакмусовим папірцем, що унаочнив її результати. Такі проблеми виникають через небажання або ж чинної влади виробляти і провадити державну політику, яка би відповідала інтересам більшості українських громадян. Щоб вимагати реформ від громадян, влада сама повинна стати прозорою та контрольованою», – зазначила Заліщук.

Учасники акції поклали квіти до саморобного пам’ятника «Демонтажу демократії в Україні».

Сьогодні близько п’ятої ранку міліція демонтувала наметове містечко підприємців на Майдані. Правоохоронці пояснили, що згортання наметів було здійснене за рішенням суду. Президент Янукович назвав дії міліції законними.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG