Доступність посилання

ТОП новини

Громадські організації підтримали вимоги підприємців


Сьогодні у Києві представники громадських організацій та ЗМІ підписали звернення до Президента України, протестуючи проти демонтажу наметового містечка на Майдані.

Ініціатори акції – громадська ініціатива «Новий громадянин» та студентська молодь – також заявили про підтримку вимог підприємців. Серед іншого, ідеться про підтримку вимог ухвалити та впровадити антикорупційні закони та реформувати систему пенсійного та соціального забезпечення у державі.

За словами координатора акції Світлани Заліщук, головна ідея звернення – висловити незгоду з тими принципами та цінностями, на яких базується нинішня політика України. «Податковий кодекс – не єдина проблема державної політики України. Він став своєрідним лакмусовим папірцем, що унаочнив її результати. Такі проблеми виникають через небажання або ж чинної влади виробляти і провадити державну політику, яка би відповідала інтересам більшості українських громадян. Щоб вимагати реформ від громадян, влада сама повинна стати прозорою та контрольованою», – зазначила Заліщук.

Учасники акції поклали квіти до саморобного пам’ятника «Демонтажу демократії в Україні».

Сьогодні близько п’ятої ранку міліція демонтувала наметове містечко підприємців на Майдані. Правоохоронці пояснили, що згортання наметів було здійснене за рішенням суду. Президент Янукович назвав дії міліції законними.
XS
SM
MD
LG