Доступність посилання

ТОП новини

До акції підприємців запрошують партії


Координатор акції протесту підприємців Олександр Данилюк закликає представників політичних партій прийти в понеділок, 6 грудня, на майдан Незалежності в Києві для продовження акції протесту.

«Те, що трапилося сьогодні вночі – це квиток на війну, і це запрошення ми прийняли, на понеділок ми оголосили «загальну мобілізацію», – заявив Данилюк.

Він нагадав, що з 22 листопада акція протесту підприємців не була акцією тільки проти Податкового кодексу, оскільки представники малого та середнього бізнесу висунули й чіткі політичні вимоги – проведення виборів до Верховної Ради України і Президента України.

Данилюк закликав усіх, хто розуміє, що підприємці стояли «на Майдані не за шкурні інтереси, а стояли за демократію в нашій державі», приєднатися в понеділок до акції.

«Ми звертаємося до всіх без винятку політичних партій, які готові сьогодні відстоювати демократію в Україні, які готові відстоювати свободу, які розуміють, що наша країна рухається до надзвичайно авторитарного напряму, з проханням приєднатися до нашої акції», – заявив Данилюк.

Він також повідомив, що акція протесту розпочнеться 6 грудня о дев’ятій ранку.

Сьогодні близько п’ятої ранку міліція демонтувала наметове містечко підприємців на Майдані. Правоохоронці пояснили, що згортання наметів було здійснене за рішенням суду. Президент Янукович назвав дії міліції законними.
XS
SM
MD
LG