Доступність посилання

ТОП новини

Президент Росії розпочинає візит до Польщі


Президент Росії Дмитро Медведєв сьогодні прибуде з офіційним візитом до Варшави. З президентом Польщі Броніславом Коморовським і прем’єр-міністром Дональдом Туском російський лідер обговорить питання торговельної та енергетичної співпраці. Ітиметься також про взаємодію у сфері безпеки, зокрема, об’єднання зусиль НАТО і Росії у розвитку європейської системи протиракетної оборони.

В інтерв’ю російській інформагенції ІТАР-ТАСС перед візитом Медведєва президент Польщі сказав, що підтримує зусилля з розвитку співпраці Євросоюзу і НАТО з такими країнами, як Росія та Україна.

Візит російського лідера до Варшави відбувається через вісім місяців після авіакатастрофи під Смоленськом, яка забрала життя президента Польщі Леха Качинського і 95 інших поляків, які летіли на вшанування пам’яті своїх співвітчизників, убитих 1940 року в Катині.

Минулої п’ятниці Росія передала Польщі велику кількість документів, пов’язаних з тією розправою над 22 тисячами польських військовополонених, а Державна Дума Росії нещодавно схвалила резолюцію з засудженням Сталіна як головного відповідального за організацію убивства.
XS
SM
MD
LG