Доступність посилання

ТОП новини

США: Різдвяний сезон у торгівлі набирає обертів


Нью-Йорк – Грудень у Сполучених Штатах – це різдвяний сезон, період святкувань, подарунків і, відповідно, час лихоманки розпродажів.

Коли у нью-йоркському Рокфеллер-центрі запалили 30 тисяч вогнів на велетенській ялинці, яку вважають, за традицією, головною ялинкою Америки, то подивитися на цю подію року зібралося, за приблизними підрахунками, принаймні шість тисяч глядачів.

Але вже наступного ранку біля дверей універмагу Macy’s покупців з’їхалося на тисячу більше. Вони стояли на вулиці, очікуючи відкриття. Террі Ландгрен, генеральний директор мережі славнозвісних крамниць, на запитання репортера, чи він задоволений такою кількістю клієнтів, сказав: «Так... Вони прийшли з наміром купувати, і людей усе більшає. Тож, бачачи це, я почуваюся дуже добре». За його словами, 850 універмагів цієї мережі зареєстрували підвищену торговельну активність.

Не лише Macy’s, а й 27 інших всеамериканських мереж великих магазинів, за повідомленням телеканалу фінансових новин «Блумберга», переживають торговельний бум, обсяг продажів на 6 відсотків більший, ніж торік, попри економічну кризу і нове підвищення рівня безробіття. «Сезон узяв швидкий старт, про що свідчать цифри, за якими ми стежимо. Прибутки вельми добрі, люди не схильні економити у святковий сезон», – зауважує редактор комерційного каналу Джеф Марголіс.

Значною мірою зросла торгівля у кібер-просторі, через інтернет. За один лише день 30 листопада, саме тоді, коли запалили вогні на ялинці у Рокфеллер-центрі, обсяг торгівлі у кібер-просторі перевершив один мільярд доларів, це абсолютний рекорд продажів онлайн.

Знижки цін як двигун торгівлі

Підвищеній активності покупців сприяють колосальні знижки на все. І я спокусився, коли найбільша в Америці мережа Wall-Mart зрізала третину вартості садових механізмів, якщо купувати онлайн. Машинка для підстригання газонів, що звичайно коштує 320 доларів, продавалася за 200, але тільки упродовж одного дня. Куплене в інтернеті безкоштовно доставили до крамниці Wall-Mart, найближчої до мого селища.

Джеф Лінден, менеджер універмагу, пояснює: «Ми прагнемо давати спеціальні знижки, навіть пропонуємо домовлятися щодо ціни з клієнтами, щоб заохочувати покупця». Святковий сезон із настанням Нового року не закінчиться. Далі настануть післясвяткові розпродажі.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG