Доступність посилання

ТОП новини

Влада пішла на видимість поступок мітингувальникам (огляд преси)


Київ – На догоду мітингувальникам на Майдані політики називали їх переможцями. Але, як переконує газета «День», насправді вони зазнали поразки. Журналісти зауважують, що детальний аналіз подій іще попереду, проте певні висновки напрошуються самі собою. Зокрема, про те, що владна вертикаль, не лише продемонструвала цілковиту безпорадність, а й, що набагато гірше, повне нерозуміння причин і наслідків протестів на Майдані-2. Лише тиском на владу в рамках, передбачених Конституцією та законом, можна в принципі чогось досягти. Схоже, що так звана сильна влада цього ще не усвідомила. І навряд чи усвідомить, тому приречена на повторення пройденого, наголошує видання. Стаття називається «Влада пішла на видимість поступок».

«Навесні люди будуть готові до революції» – у публікації під таким заголовком «Газета по-українськи» наводить позицію підприємців, що мітингували на майдані Незалежності. Вони вважають, що не збираються задовольнятися тим Податковим кодексом, який є. І збиратимуть підписи для розпуску Верховної Ради, бо «автори Податкового кодексу мають поплатитися за своє ганебне дітище».

За помилки при розробці Податкового кодексу до відповіді закличуть лише чиновників-«варягів», стверджує «Ділова столиця». Підписавши поправлену версію Податкового кодексу Віктор Янукович пообіцяв звільнити всіх посадових осіб, винних у неякісній підготовці документа. Своїх посад, на думку газетярів, можуть позбутися голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський і Сергій Тігіпко, який курирував роботу над податковою конституцією. За дивним збігом обставин саме вони не є однопартійцями Президента. Інші прогнози читайте в матеріалі «Хто відповість за Кодекс?».

Сьогодні найболючіше питання для українського війська – переозброєння. Без цього, як наголошує газета «Голос України», безглуздо навіть мріяти про професійну армію. Експерти стверджують: за всі роки незалежності України в Збройні сили фактично не потрапило жодного нового зразка зброї, який стратегічно підсилив би обороноздатність країни. Сьогодні на озброєнні у ЗСУ військова техніка, що розроблялася й створювалася у 80-х роках ХХ століття. Вона морально застаріла й технічно неадекватна, і на покоління відстає від арсеналів країн, які купують нові системи озброєнь.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG