Доступність посилання

ТОП новини

Суд поверне справу Пукача до Генпрокуратури – адвокат


День пам'яті Георгія Гонгадзе. Акція на майдані Незалежності, Київ. 16 вересня 2010 року.

Київ – Докази причетності колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе існують. Про це заявив адвокат екс-генерала МВС Олексія Пукача Олег Мусієнко.

«Докази є, але я вам їх не буду перераховувати, щоб не розголошувати державну таємницю», - сказав адвокат в ефірі телеканалу TВi.

Також Олег Мусієнко вважає, що суд поверне справу Георгія Гонгадзе до Генпрокуратури ще під час попереднього розгляду.

«Останнє слово за судом. І припускаю, що дана справа полетить «взад» до Генпрокуратури, бо там прийматимуть участь і представники потерпілих, серед яких відомі адвокати – Федур, Теличенко», – сказав Мусієнко.

Рішення Генпрокуратури «дещо суперечить вимогам закону»

Мусієнко переконаний, що рішення Генпрокуратури дещо суперечить вимогам закону, оскільки, «обвинувачуючи людину у скоєнні умисного вбивства на замовлення, неможливо не назвати всіх замовників. У Генпрокуратури було достатньо часу поставити усі крапки над «і». Цього не сталося, бо немає політичної волі», – сказав Мусієнко.

На думку адвоката, «ці заяви Генпрокуратури свідчать про те, що чинна влада в особі Президента і Прем’єр-міністра таким своїм половинчастим рішенням – вона ж не закрила справи проти Кучми і Литвина – таким чином хоче мати важелі впливу і на парламент».

30 листопада 2010 року кримінальну справу за обвинуваченням Пукача у частині доведеного обвинувачення, Генпрокуратура виділила для направлення до суду.

Утім, відповіді на запитання хто, крім покійного нині колишнього керівника МВС, є замовником вбивства, слідство досі не дало.

Офіційною причиною завершення слідства стало те, що добіг кінця півторарічний термін перебування Олексія Пукача в слідчому ізоляторі. За таких умов кримінальна справа у частині доведеного обвинувачення виділена для направлення до суду.

При цьому Генеральна прокуратура повідомила, що продовжує слідство для встановлення усіх осіб, причетних до цього злочину, виконавцями якого стали генерал Пукач та троє його підлеглих.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG