Доступність посилання

ТОП новини

Журналіст Подольський звернувся до Генпрокурора


Потерпілий у справі за обвинуваченням начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача журналіст Олексій Подольський звернувся до Генерального прокурора України Віктора Пшонки із заявою про порушення його конституційних прав з боку Генеральної прокуратури.

«Доводжу до Вашого відома, що слідство у цій справі перетворилося, фактично, на захист замовників вбивства Георгія Гонгадзе і злочини проти мене. При цьому ваші підлеглі виступають від імені Генеральної прокуратури не лише як ексклюзивна адвокатська контора замовників політичних вбивств, а й, фактично, самі порушують закон, у чому вбачається склад умисного кримінального злочину», – йдеться в заяві Подольського, текст якого було оприлюднено у вівторок на прес-конференції в Києві.

Він розповів, що відповідну заяву він 7 грудня відправив на ім'я Генерального прокурора України. Також у заяві наголошується, що «слідство не хоче бачити прямих доказів вбивства головного свідка у цій справі – екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, які містяться в матеріалах про його так зване самогубство».

«Таким чином, вони роблять все від них залежне, щоб перед судом не постали ні вбивці, ні ті слідчі, прокурори, які свідомо і навмисне сфальсифікували висновок про самогубство, ні ті замовники, що замовляли і це вбивство, і ці фальсифікації», – стверджує Подольський у своїй заяві до Генпрокурора.

На переконання журналіста, слідство «уникає розслідування фальсифікацій, які здійснювала у справі Гонгадзе і за моєю справою Генеральна прокуратура під керівництвом Потебенька, Васильєва, Піскуна і Медведька, оскільки це розслідування незмінно приведе до тих, хто є справжнім злочинцем», – йдеться в заяві потерпілого.

«Генеральна прокуратура Україна хоче поставити крапку в цій справі на Пукачі і засудити табурет», – резюмував Подольський.

У червні 2000 року було скоєно розбійний напад і викрадення громадського діяча, політолога Олексія Подольського. У травні 2007 року Апеляційний суд Києва засудив до трьох років позбавлення волі двох колишніх співробітників Головного управління карного розшуку МВС України за цей злочин.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG