Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 15:56

Журналіст Подольський звернувся до Генпрокурора


Потерпілий у справі за обвинуваченням начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача журналіст Олексій Подольський звернувся до Генерального прокурора України Віктора Пшонки із заявою про порушення його конституційних прав з боку Генеральної прокуратури.

«Доводжу до Вашого відома, що слідство у цій справі перетворилося, фактично, на захист замовників вбивства Георгія Гонгадзе і злочини проти мене. При цьому ваші підлеглі виступають від імені Генеральної прокуратури не лише як ексклюзивна адвокатська контора замовників політичних вбивств, а й, фактично, самі порушують закон, у чому вбачається склад умисного кримінального злочину», – йдеться в заяві Подольського, текст якого було оприлюднено у вівторок на прес-конференції в Києві.

Він розповів, що відповідну заяву він 7 грудня відправив на ім'я Генерального прокурора України. Також у заяві наголошується, що «слідство не хоче бачити прямих доказів вбивства головного свідка у цій справі – екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, які містяться в матеріалах про його так зване самогубство».

«Таким чином, вони роблять все від них залежне, щоб перед судом не постали ні вбивці, ні ті слідчі, прокурори, які свідомо і навмисне сфальсифікували висновок про самогубство, ні ті замовники, що замовляли і це вбивство, і ці фальсифікації», – стверджує Подольський у своїй заяві до Генпрокурора.

На переконання журналіста, слідство «уникає розслідування фальсифікацій, які здійснювала у справі Гонгадзе і за моєю справою Генеральна прокуратура під керівництвом Потебенька, Васильєва, Піскуна і Медведька, оскільки це розслідування незмінно приведе до тих, хто є справжнім злочинцем», – йдеться в заяві потерпілого.

«Генеральна прокуратура Україна хоче поставити крапку в цій справі на Пукачі і засудити табурет», – резюмував Подольський.

У червні 2000 року було скоєно розбійний напад і викрадення громадського діяча, політолога Олексія Подольського. У травні 2007 року Апеляційний суд Києва засудив до трьох років позбавлення волі двох колишніх співробітників Головного управління карного розшуку МВС України за цей злочин.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG