Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 09:59

Палестинці стурбовані невдачею США в переговорах з Ізраїлем


Палестинські посадовці висловили занепокоєння заявою США про те, що вони не змогли переконати Ізраїль продовжити мораторій на нове житлове будівництво в єврейських поселеннях на Західному березі Йордану.

Сполучені Штати заявили, що припиняють свої зусилля переконати Ізраїль. Адміністрація США сподівається провести окремі переговори з Ізраїлем і з палестинцями, щоб знайти вихід із ситуації.

Палестинський високопосадовець заявив, що США зазнали «удару» від Ізраїлю. Речник палестинського уряду вкотре наголосив, що мораторій на таке будівництво є головною умовою для відновлення переговорів з Ізраїлем.

Прямі переговори, що відновилися у вересні після 20 місяців перерви, перервалися за кілька тижнів, коли закінчилась дія заборони на нове житлове будівництво в єврейських поселеннях на землях, які палестинці вважають частиною своєї майбутньої держави.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG