Доступність посилання

ТОП новини

Навесні уряду подадуть пропозиції щодо електронних підручників


Директор Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України Олександр Удод заявляє, що навесні уряду подадуть пропозиції щодо забезпечення учнів електронними підручниками.

«Ми зараз розпочинаємо експеримент разом з освітніми установами, з Міністерством охорони здоров’я, Інститутом гігієни і на весну 2011 року внесемо уряду певні пропозиції щодо державної програми з умовною назвою «Електронний підручник», – заявив Удод в ефірі Радіо Свобода.

Водночас керівник громадської організації «Центр освітнього моніторингу» Павло Полянський заявляє, що в Україні питання електронних підручників «набуло іншого забарвлення». «Це намагання просунути масштабний проект із закупівлі так званих рідерів, електронних книжок. Електронний підручник і рідер – це не одне і те саме. Тим паче, що в Україні пропонують такі рідери по 250 доларів, а вони в США вже по 125», – заявив Полянський в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, поки що жодна країна світу не відмовилася від друкованих підручників, і вони мають існувати паралельно з електронними.

Електронні підручники замість традиційних паперових запропонував ввести в користування школам віце-прем’єр Борис Колесніков. Ця електронна книга має вміщувати всі підручники за 11 років навчання.
XS
SM
MD
LG