Доступність посилання

ТОП новини
11 квітня 2021, Київ 13:54

Тимошенко: мета адмінреформи – політичні чистки


Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що однією з цілей адміністративної реформи є проведення політичних чисток органів влади.

«Ви знаєте, що було оголошено про те, що на 50% буде скорочено адмінапарат. Дійсно, якесь скорочення пройде. І ми вже зараз володіємо інформацією, що скорочення відбувається за рахунок політично ненадійних... Зараз вичищають із уряду і з усіх органів влади всіх, хто не є членом Партії регіонів», – сказала Тимошенко.

За її словами, в результаті кадрових змін у Кабміні й у складі уряду були усунуті призначені за квотами Комуністичної партії й Народної партії чиновники. «Іде політична чистка в державі під гаслом адмінреформи. Ось так я бачу цю реформу», – додала лідер «Батьківщини».

Тимошенко також зазначила, що завжди підтримувала проведення адмінреформи, але те, що зараз проводиться в країні, на її думку, не відповідає цьому поняттю.

9 грудня Президент Віктор Янукович змінив склад уряду, зменшивши кількість міністерств.

Міністр юстиції Олександр Лавринович прогнозує, що в ході адміністративної реформи будуть скорочені більш як половина державних службовців.
XS
SM
MD
LG