Доступність посилання

ТОП новини

МВФ планує розглянути кредит для України 22 грудня


Рада директорів Міжнародного валютного фонду внесла до порядку денного свого засідання 22 грудня питання про перший перегляд кредитної програми stand by для України.

Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому фондом сьогодні.

МВФ наприкінці липня цього року вирішив відновити кредитну співпрацю з Україною за новою програмою stand by на понад 15 мільярдів доларів.

Київ вже отримав перший транш цієї позики – більше ніж мільярд доларів і розраховує до кінця року за підсумками першого перегляду програми отримати другий – близько 1,6 мільярда.

У листопаді в Києві працювала місія фонду. За підсумками її роботи МВФ оголосив про узгодження на рівні експертів питання про перший перегляд програми співпраці з Україною. Потім уряд України 8 грудня схвалив проект меморандуму Міжнародному валютному фонду (МВФ), який поки що не розголошується.

За неофіційними даними, в документі, зокрема, підтверджується намір української влади піти на поступове підвищення пенсійного віку для жінок із 55 до 60 років, а також з 15 квітня наступного року підвищити ціни на газ для домогосподарств і комунальних компаній на 50%.
XS
SM
MD
LG