Доступність посилання

ТОП новини

Про приватизацію «Турбоатому» зараз не йдеться – голова ФДМУ


Голова Фонду державного майна Олександр Рябченко заявляє, що на даний час не бачить підстав для приватизації «Турбоатому».

«Це підприємство успішне. Воно прибуткове, у нього зростають прибутки. І в нього зараз така ситуація, яка не потребує приходу інвестора. У держави пакет акцій цього підприємства десь близько 76 відсотків. І я думаю, що поки підприємство має таку перспективу, доти воно залишатиметься в державній власності», – сказав Рябченко в ефірі Радіо Свобода.

При цьому, за його словами, охочих придбати «Турбоатом» «з обох боків кордону величезна кількість».

Цього місяця Президент Віктор Янукович скасував указ свого попередника Віктора Ющенка щодо заборони на приватизацію низки об’єктів. Зокрема, тепер знята заборона на приватизацію «Турбоатома».

Український «Турбоатом» створений у 1934 році і є одним з найбільших у світі виробників енергетичного обладнання. Підприємство спеціалізується на виробництві турбін для теплових і атомних електростанцій, гідравлічних турбін для гідроелектростанцій і гідроакумуляторних електростанцій, газових турбін для теплових електростанцій, парогазового устаткування та іншого енергетичного устаткування.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG