Доступність посилання

ТОП новини

Влада прагне авторитаризму і співпраці з Росією – зірки не проти


Київ – Усім починанням української влади сприятимуть зірки, переконують українські астрологи. Єдине, що може стати на шляху процвітання України, – це корупція. Якщо вірити астрономічному прогнозу для України на наступний рік, у 2011-му українців чекає посилення владної вертикалі та авторитарних тенденцій, тісніша співпраця з Росією.

Хвилюватися не варто, заспокоюють астрологи. 2011 рік для України буде роком стабільного розвитку. Кризовими можуть стати лише червень та, особливо, липень. Як уникнути політичних негараздів у цей час, радить астролог Олена Осіпенко: «Напруженим періодом буде червень. Крім того, на липень припадає аж три сонячні затемнення, а це досить рідкісний фактор. Ці затемнення накладаються на карту України, тому краще на цей період обмежити ділову активність. Сподіваюсь, що наші політики підуть на цей час у відпустку».

За 2011 рік українське суспільство мусить консолідуватися, щоб вистояти перед загрозою кризи, що прогнозується на 2012-2013 роки. Вже в другій половині 2014-го ми побачимо довгоочікуваний початок фінансового процвітання.

Якщо вірити астрологам, то за якихось 10 років на Україну чекає пік економічного, культурного і соціального прогресу.

«Ця влада всерйоз і надовго» – астролог

Астрологи стверджують, що на цьогорічні президентські вибори припало сонячне затемнення, а це, за їх словами, дозволяє не сумніватися у стабільності теперішньої влади.

«Яка б влада не прийшла, вибори були фатальні – тобто влада всерйоз і надовго, – говорить Петро Кур’ят, астролог Центру духовного здоров’я людини. – Це буде рік здорового глузду в Україні. Нарешті є розуміння, що треба щось з цією державою робити».

Сила української влади, на думку астрологів, полягає в тому, що вона може працювати як команда. Хоча впевненість у власній стабільності може проявлятися в її схильності до авторитаризму. Протистояти цьому зможе лише суспільство, яке навчиться відстоювати власні інтереси.

Особливих успіхів українській опозиції на наступний рік зірки не пророчать, надто вже потужною є енергетика Дракона – Віктора Януковича. Хоча у винятковій ролі і насиченості подальшої політичної кар’єри головної української опозиціонерки Юлії Тимошенко не дозволяє собі сумніватися жодне космічне тіло.

Молодим українським політикам – Тігіпку та Яценюку – зірки радять уважно планувати свої дії, бо будь-яка помилка може стати фатальною для їхньої подальшої долі.

Астролог Петро Кур’ят висловив переконання, що положення місяця на небосхилі ні в якому разі не дозволить зовнішній політиці української влади відхилитись від проросійського вектора. «Місяць у цьому гороскопі знаходиться у знаку і прямо на сонці етносу російського – маємо, що маємо… Тобто всі реформи будуть лише проросійськими – цілий рік будемо повертатися «к родному брату».

Корупція – «чорний місяць в карті України»

Зірки назвали і слабке місце української влади, що наступного року гратиме особливу роль в долі України, – корупцію.

Хоча експерти із зоряних питань радять особливо не перейматися цим, оскільки будь-який негативний фактор можна перетворити на позитивний. Як саме це зробити, астрологи, на жаль, не уточнюють.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG