Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: депутати ходять до парламенту зі зброєю


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає народних депутатів до відповідальності перед суспільством.

«Нам необхідно зупинитися... давайте проведемо депутатські збори, давайте зупинимося... але врешті-решт ми маємо з вами зрозуміти, що ми відповідальні за країну», – сказав Литвин на ранковому засіданні Верховної Ради, коментуючи зіткнення в четвер між фракціями Партії регіонів і «БЮТ-«Батьківщина».

За словами Литвина, необхідно зробити висновки, «оскільки не прикрашає нікого, не прикрашає країну те, що у нас відбувається».

Спікер продемонстрував ланцюги, замки, монтувалки, які в четвер принесли до сесійної зали народні депутати. «Пропозиції, прохання, благання не знаходять ніякого відгуку. Подивіться, на що ви перетворили сесійну залу! Як сюди заводити екскурсії? Як навчати дітей демократії та любові до батьківщини?», – сказав Литвин.

Крім того, він показав народним депутатам биту, яку внесли до зали парламенту. «Як це стосується депутатської діяльності?!», – наголосив Литвин.

За його словами, вчора в будівлі Верховної Ради звучали навіть заклики «стріляти». Литвин також підтвердив, що деякі депутати ходять до сесійної зали зі зброєю.

«Оскільки депутати, і це не секрет, ходять зі зброєю до сесійної зали, необхідно розібратися, на якій підставі всю цю зброю отримано», – сказав Литвин.

Вчора через бійку між регіоналами і бютівцями до лікарні потрапили п’ятеро представників БЮТ.
XS
SM
MD
LG