Доступність посилання

ТОП новини

У Коломиї відкрили сиротинець Святого Миколая


У Коломиї Івано-Франківської області відкрили cиротинець Місіонерського товариства Святого Миколая.

Благодійна установа діятиме у двоповерховій будівлі по вулиці Січинського, 22, яка раніше належала школі №4, повідомила прес-служба голови Івано-Франківської облдержадміністрації.

Сиротинець, яким опікуватиметься Коломийсько-Чернівецька єпархія, стане домівкою для 30 дівчаток із обмеженими можливостями. Для них тут облаштовано кімнати відпочинку, їдальню, бібліотеку, ігровий та актовий зали. Найближчим часом на другому поверсі будівлі впорядкують капличку.

У сиротинці діти отримуватимуть не лише знання з основних освітніх дисциплін, а й навчатимуться музики, співу та рукоділля.

«Цей сиротинець має стати рідною домівкою для дітей, які в силу різних обставин залишилися без батьківського піклування, – наголосив, освячуючи заклад, владика Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Микола Сімкайло. – До християнського родинного затишку, теплого дому, харчування та інших необхідних речей матимуть доступ діти, які опинилися у вкрай складних життєвих обставинах».

За словами заступника голови облдержадміністрації Романа Іваницького, «відкриття такого сиротинця – велика і дуже потрібна подія». «Це окремий дім, зі своїм особливим мікрокліматом, що, безперечно, відрізнятиметься від обстановки інтернатних закладів, – каже він. – Нехай діти знайдуть тут родинне тепло і нашу спільну безкорисливу турботу».

У подарунок від облдержадміністрації коломийський сиротинець отримав сучасний спортивний майданчик та солодощі.
XS
SM
MD
LG