Доступність посилання

ТОП новини

У столиці Білорусі відбулися сутички опозиції і правоохоронців


У центрі Мінська відбулися зіткнення прихильників опозиції з представниками правоохоронних структур.

За повідомленням інформаційних агентств, колона що нараховувала близько 200 опозиціонерів вишукувалась біля виборчого штабу одного з кандидатів, щоб потім вирушити на центральну Кастричніцку площу.

У цей момент із автомобілів на них рушила команда представників силових структур. Вони використали шумові гранати і почали затримувати опозиціонерів. Повідомлять, що під час зіткнень постраждав кандидат на президента Володимир Некляєв.

Голосування на виборах президента Білорусі вже завершилося. За інформацією Центрвиборчкому, явка становила 76 відсотків.

За даними екзит-полу, проведеного провладним центром ЕКООМ, за станом на 15:00 діючий Президент Білорусі Олександр Лукашенко набирав понад 70 відсотків голосів.

На другому і третьому місцях – кандидати від опозиції Андрій Санніков (6,33 відсотка) і Володимир Некляєв (4,49 відсотка).

Раніше кандидати на президента від опозиції, які заявляли, що результати голосування будуть сфальсифіковані, закликали виборців вийти на головний майдан Мінська відразу після закриття виборчих дільниць і вимагати нових виборів.
XS
SM
MD
LG