Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко висунули обвинувачення


Головне слідче управління Генеральної прокуратури висунуло обвинувачення лідерові партії «Батьківщина», колишньому прем’єрові Юлії Тимошенко в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу. Про це Тимошенко повідомила після спілкування зі слідчим у рамках відповідної кримінальної справи.

«Одержала я постанову про притягнення мене в ролі обвинувачуваної», – сказала Тимошенко. За її словами, відповідно до цієї постанови, вона, обіймаючи посаду прем’єра, діючи навмисне з особистих інтересів, вирішила одноосібно прийняти рішення щодо використання частини коштів, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення на покриття видатків держбюджету з виплати пенсій.

Лідер «Батьківщини» заявляє, що за допомогою цієї кримінальної справи чинна влада намагається розправитися зі своїм головним політичним конкурентом. Вона вкотре заявила, що не порушувала закон на посаді прем’єр-міністра.

За словами Тимошенко, слідчий не повідомив їй про дату наступного виклику в Генпрокуратуру.

15 грудня Тимошенко повідомила, що Генпрокуратура порушила проти неї кримінальну справу за підозрою в нецільовому використанні коштів від продажу квот на викиди парникових газів.
XS
SM
MD
LG