Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ повернеться до Ради, якщо слухатимуть генпрокурора


Фракція БЮТ-«Батьківщина» повернеться до сесійної зали, тільки якщо більшість ухвалить рішення про заслуховування генерального прокурора Віктора Пшонки щодо інциденту у Верховній Раді 16 грудня, заявляє народний депутат Сергій Соболєв.

«Я думаю, усі сьогодні розуміють, що 120 голосів опозиції не вирішують питання виклику генерального прокурора до сесійної зали. Якщо цього не розуміє більшість, що генеральний прокурор має негайно стояти і доповідати тут із трибуни Верховної Ради, то ніяка опозиція їм у цьому не допоможе», – сказав Соболєв, коментуючи вихід бютівців із сесійної зали.

«Якщо буде звіт генерального прокурора, – без сумніву, ми будемо в залі», – сказав Соболєв.

Водночас, за його словами, надання інформації Генпрокуратурою про події 16 грудня – це тільки одна з вимог БЮТ.

Крім цього, фракція наполягає на припиненні політичних переслідувань лідера партії «Батьківщина», екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Раніше фракції БЮТ і НУНС покинули зал засідань Верховної Ради після того, як голова парламенту Володимир Литвин оголосив, що заслуховування інформації Генпрокуратури про бійку в парламенті не відбудеться, запропонувавши фракціям розглянути можливість заслуховування цієї інформації на засіданні 22 грудня.
XS
SM
MD
LG