Доступність посилання

ТОП новини

Українська влада пожинає «плоди» харківських угод (огляд преси)


Київ – Те, що медовий місяць в українсько-російських відносинах довго не триватиме, було очевидним. Однак, як зауважує газета «День», проблеми почалися так швидко, що не встигло висохнути чорнило під харківськими угодами. І нічого цей процес зупинити не могло. Чим частіше український Президент та прем’єр Росії зустрічалися зі своїми російськими колегами, тим більше підводних каменів виходило на поверхню. Таке враження, що московські й київські зустрічі, а також всілякі саміти і наради служили колекціонуванню труднощів, а ніяк не їхньому вирішенню. Почалося все з найуразливішої теми – газу. А останні дискусії і образи – щодо заслуг у Другій світовій війні. Докладніше йдеться в статті «Подарунок» від Путіна, або Українська влада пожинає «плоди» харківських угод».

Нещодавно російські правоохоронці провели обшук у Бібліотеці української літератури в Москві. Як інформує газета «Україна молода», обшук пов'язаний із раніше порушеною кримінальною справою за фактом «розпалювання ненависті чи ворожнечі». Йдеться насамперед про розповсюдження газети «Нація і держава», яка є партійним друкованим органом Конгресу українських націоналістів. Подробиці московських подій видання розповідає у матеріалі «Знак ОУН Путіна лякає».

Майбутній урожай обійдеться аграріям на 9 мільярдів доларів дорожче, аніж урожай минулого сезону. Як інформують «Економічні відомості», третій рік поспіль сільгоспвиробники виживатимуть без належної допомоги від держави в умовах грошового голодання і посилення фіскального тиску. Нові норми Податкового кодексу змусять зернотрейдерів перекинути втрати внаслідок відміни ПДВ на виробників зерна. А самі нестимуть збитки, пов’язані з подорожчанням послуг на експорті. Заголовок статті – «План втрат – $9 мільярдів».

Екологи попереджають: у продажу чимало контрабандних і небезпечних дерев. Відтак, радять «Вечірні вісті», купувати ялинки варто лише зрубані легально. В іншому випадку є ризик принести додому дерево зі скотомогильника або із заражених радіацією районів. Публікація називається «Ялинки підвищеної радіоактивності».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG