Доступність посилання

ТОП новини

У БЮТ здивовані затриманням Корнійчука


Народний депутат фракції «БЮТ-«Батьківщина» Сергій Власенко називає необґрунтованим затримання колишнього першого заступника міністра юстиції України Євгена Корнійчука.

«Абсолютно незрозуміло, чому затримали Євгена Корнійчука. Результатом затримання може стати застосування до нього запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Я хотів би нагадати, що відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу, запобіжний захід застосовується не у всіх випадках і не завжди. Його застосовують у разі, якщо людина намагається ухилитися від дізнання, слідства або суду, перешкодити встановленню істини або продовжити злочинну діяльність», – заявив Власенко.

Водночас, за його словами, Корнійчук не ухилявся від слідства і не перешкоджав встановленню істини. «Наприклад, вчора він прийшов на допит, попри те, що вчора ж у Євгена народилася дочка», – додав Власенко.

Як заявив депутат, про продовження злочинної діяльності говорити «взагалі абсурдно, бо злочин, який намагається приписати Корнійчуку слідство – посадовий».

«Мені хотілося б, щоб наші правоохоронці все-таки частіше заглядали в Кримінально-процесуальний кодекс», – сказав Власенко.

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу стосовно колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука за статтею «перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки». За підозрою у скоєнні цього злочину Корнійчука затримали в порядку, передбаченому статтею 115 Кримінально-процесуального кодексу.
XS
SM
MD
LG