Доступність посилання

ТОП новини

Томенко: проведення позачергового засідання Ради малоймовірне


Заступник голови парламенту Микола Томенко називає малоймовірним проведення позачергового засідання Верховної Ради, яке ініціює фракція НУНС.

«Таке засідання було б корисним і правильним, але воно є фантастично малоймовірним… На жаль, у нас стаття 19 регламенту Верховної Ради передбачає ніби просту, але водночас доволі складну як для теперішньої опозиції процедуру. Треба 150 підписів, ці підписи перевіряються, і потім голова парламенту має право не пізніше, як у триденний термін ухвалити рішення. При сьогоднішній ситуації, коли спікер представляє владу і більшість, очевидно, що він не буде поспішати з таким рішенням, навіть якщо буде 150 підписів», – сказав Томенко в ефірі Радіо Свобода.

Про ініціювання позачергового засідання парламенту сьогодні заявила фракція НУНС. Депутати хочуть заслухати інформацію Генерального прокурора щодо «вибіркового застосування кримінального законодавства з метою політичних переслідувань».

Як повідомили у прес-службі фракції, «приводом для такого заслуховування стали останні події, зокрема, затримання колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка» і побиття депутатів від БЮТ у сесійній залі 16 грудня.
XS
SM
MD
LG