Доступність посилання

ТОП новини

34-й телеканал у Дніпропетровську залишиться міським – мер


Муніципальний 34-й телеканал у Дніпропетровську залишається міським, заявив міський голова Іван Куліченко.

«Ми свою частку не продавали і продавати не збираємося. Колектив 34-го каналу може бути впевнений, що фінансування міської студії телебачення не зменшиться. Студія буде, як і раніше, висвітлювати діяльність міської влади та події, які відбуваються в Дніпропетровську», – сказав Іван Куліченко.

Нещодавно одна з приватних компаній, яку пов’язують з Рінатом Ахметовим, купила частину акцій міського 34-го телеканалу Дніпропетровська. За словами міського голови, до цього ці акції належали фінансовій групі іншого нардепа.

«На якості роботи міського телебачення зміна акціонера не позначиться», – заявив Куліченко.

У середині грудня Антимонопольний комітет України дозволив компанії TRK Media Holding Ltd. (Нікосія, Кіпр), яку пов’язують з Рінатом Ахметовим, купити акції муніципальної телекомпанії Дніпропетровська. Таким чином, приватна компанія отримала дозвіл на придбання акцій телеканалу, що, як мовиться в розпорядженні АМКУ, «забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента».

За останніми даними, 32% акцій «Телевізійної служби Дніпропетровська» (34-ий канал) перебуває в комунальній власності Дніпропетровська, решта – належить приватним акціонерам.

34-й телеканал – перший муніципальний телеканал в Україні. Два роки тому працівники телеканалу оголошували голодування, бо очікували рейдерського захоплення свого ЗМІ з боку однієї з офшорних компаній.
XS
SM
MD
LG