Доступність посилання

ТОП новини

Владі потрібно поставити крапку в пошуку ворогів (огляд преси)


Київ – Для зміцнення авторитету України важливо, по-перше: поставити крапку в пошуку ворогів. По-друге: вийти зі стану недорозвиненої африканської країни, коли обов’язково ті, хто відходить від керівництва країною, мають бути покарані. Чинна влада не повинна прощати порушення законів ні екс-прем’єру, ні екс-президенту. Але не треба робити з цього шоу, а зібрали матеріали, подати до суду, а вже суд об’єктивно визначить, хто винний. Про це в газеті «День» наголошує колишній Президент Леонід Кравчук. Інтерв’ю називається «...Поставити крапку в пошуку ворогів».

Низький споживчий попит і квоти на експорт зернових пригнічуватимуть зростання продовольчих цін не менше, ніж адміністративні заходи. Водночас, як переконує газета «Голос України», подорожчання споживчого ринку на старті нового року не уникнути через відкладену інфляцію та фіскальні зміни, які принесе новий Податковий кодекс. Більше про ціни і конкретні види товарів йдеться у статті з підзаголовком «Прогнозні цінники січня-2011».

За останні два тижні середня вартість літра бензину А-95 на київських заправках підвищилася на 36 копійок і тепер становить 8 гривень 31 копійку. На думку експертів газети «Факти», якщо уряд введе з нового року мито на імпортне паливо, ціна на бензин може підскочити ще на 2 гривні.

Столична «Вечірка» дізнавалася, чи зміниться на краще життя в столиці після введення мораторію на продаж тютюну та алкоголю в кіосках. Видання інформує, що власники 70-90% кіосків у столиці або мають певні проблеми з дозвільними документами, або взагалі працюють без дозволів. Прибутковий бізнес просто заполонив столицю. А оскільки власники МАФів із законами майже не рахуються і кіоски з'являються мало не наступного дня після демонтажу, часто на тому самому місці, не дивує, що їхня кількість давно перевищила всі припустимі норми. Докладніше про те, у який спосіб столична влада збирається боротися з незаконно встановленими кіосками, і з продажем у них алкоголю і тютюну йдеться в публікації «Удар по МАФії».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG