Доступність посилання

ТОП новини

У Пакистані вбили губернатора провінції Пенджаб


Губернатор пакистанської провінції Пенджаб Салман Тасір загинув сьогодні в столиці країни Ісламабаді після нападу на нього.

Він помер від поранень, які завдав йому один із його власних охоронців, який почав стріляти в губернатора біля його дому в столиці.

Унаслідок стрілянини поранені ще п’ять осіб. Нападника затримали.

Як повідомив міністр внутрішніх справ Пакистану Рехман Малік, убивця зізнався, що вбив губернатора через його гучні виступи проти пакистанських законів, які передбачають покарання за «образу ісламу», державної релігії країни.

Салман Тасір був одним із провідних членів владної в країні Пакистанської народної партії і близьким помічником президента Асіфа Алі Зардарі.

Він також був знаний як непримиренний критик дедалі сильнішого ісламістського повстанського руху в Пенджабі, найчисельнішій за населенням провінції на сході Пакистану, в якій живе понад половина мешканців країни.

Його загибель сталася в кризовий для Пакистанської народної партії час, коли з очолюваної нею владної коаліції вийшла вже друга партія за два місяці і її уряд втратив підтримку більшості в парламенті.
XS
SM
MD
LG