Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура просить у ЗМІ дані про «швидкі допомоги» від Тимошенко


Прокуратура Дніпропетровської області звернулася до регіональних засобів інформації з проханням надати копії відеозаписів та примірники газет із інформацією про передання екс-прем’єром Юлією Тимошенко чи депутатами від БЮТ автомобілів Opel Combo закладам охорони здоров’я в сільській місцевості, повідомив сьогодні голова Дніпропетровської обласної організації «Незалежна асоціація журналістів» Іван Красіков.

За його словами, таке доручення обласна прокуратура отримала від слідчого Генеральної прокуратури України.

У прес-службі Дніпропетровської обласної прокуратури цю інформацію підтвердили, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Там повідомили, що дані про авто збирають на виконання окремого доручення старшого слідчого Генпрокуратури.

Раніше Генпрокуратура повідомляла, що службові особи Кабміну в 2009 році з порушеннями законодавства організували залучення кредиту на суму 100 мільйонів євро під державні гарантії, і за кредитні кошти було закуплено 1 тисячу вантажно-пасажирських автомобілів Ореl Combo.

За інформацією Генпрокуратури, закуплені автомобілі не належать до автомобілів швидкої медичної допомоги і не є спеціалізованим транспортом, як вони були оформлені.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка 24 грудня 2010 року повідомив, що за фактом придбання цих авто порушено кримінальну справу.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG