Доступність посилання

ТОП новини

Інноваційні бюджетні кошти України підуть в «сімейні» структури (огляд преси)


Київ – Прем’єр-міністр Микола Азаров блискуче втер носа світовим економістам, які не можуть скласти точного прогнозу виходу розвинених країн з економічної кризи. Він заявив, що в Україні рецесія врочисто завершиться 24 серпня нинішнього року! А щоб не прогадати, Микола Янович вирішив поставити додаткове завдання перед підлеглими. «А не зумієте – здасте партквитки!» – у статті під таким заголовком газета «Україна молода» інформує, що головним напрямом урядування Кабміну стане впровадження інноваційних програм, курируватиме яке перший віце-прем’єр Андрій Клюєв. Видання нагадує, що саме його прізвище нещодавно фігурувало у журналістських розслідуваннях: на підтримку приватних фірм, що належать Клюєву, уряд розпорядився перерахувати сотні мільйонів «інноваційних» бюджетних коштів. Відтепер обсяги вливань у «сімейні» структури мають всі шанси суттєво зрости, наголошує газета.

Чи можлива в Україні модель російської «керованої демократії» – по суті, авторитаризму? Відповідаючи на це запитання кореспондента «Газети по-українськи» російський політолог Андрій Окара заперечив. На його думку «російська політична модель тримається на багатьох факторах, яких в Україні немає. Насамперед російська влада отримує в розпорядження нафтогазові гроші. Натомість український політичний режим тримається на кредитах МВФ. Люди в Росії готові терпіти «доброго царя», особливо якщо він збільшує пенсії та зарплати. В Україні нічого подібного немає й не буде. До того ж рейтинг Путіна і Медведєва стабільний протягом десятиліття. І тримається не менше як 70%. В Україні рейтинг Януковича ніколи не дотягував до 50% і, на думку політолога, скоро взагалі впаде до 20. Адже що більше «донецькі» намагатимуться копіювати систему Росії, то більший ризик, що зламають країну. Про це Андрій Окара наголошує в матеріалі «Цій владі все фіолетово».

Кореспондент «Факти» розповідає про відвідини знаної Диканьки на Полтавщині. Саме там, як нагадує видання, напередодні Різдва Христового відбувається всіляка чортівня і трапляються дива. Стаття називається «Більше ніде у світі не покатаєтесь на мітлі!».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG