Доступність посилання

ТОП новини

У четвер Тимошенко знову має прибути до Генпрокуратури


Лідерку Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлію Тимошенко викликають до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури 13 січня, повідомляє прес-служба Блоку Юлії Тимошенко в середу.

20 грудня Генпрокуратура пред'явила екс-прем'єрові обвинувачення в перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. Як мовиться в постанові про притягнення Тимошенко як обвинуваченої, вона на посаді прем'єра в розпал світової фінансово-економічної кризи, «діючи умисно, з особистих інтересів», ухвалила рішення «щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів та мали цільове призначення, на покриття видатків Держбюджету, передусім зобов'язань із виплати пенсій».

Загальна сума використаних не за призначенням коштів, за твердженням звинувачення, становить 380 мільйонів євро.

З Тимошенко взяли підписку про невиїзд.

За інформацією Кабінету Міністрів, виконання доручення Тимошенко про конвертацію в національну валюту коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу, призвело до завдання збитків державному бюджетові на суму майже 1 мільйон гривень.

30 грудня Генеральна прокуратура України завершила слідство у кримінальній справі за обвинуваченням Тимошенко. Їй було пред'явлено остаточне звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого Кримінальним кодексом України (перевищення влади або службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки).
XS
SM
MD
LG