Доступність посилання

ТОП новини

Янукович обіцяє звільнити Могильова, якщо він не ліквідує техогляд приватних автомобілів у ДАІ – ЗМІ


Президент Віктор Янукович пообіцяв звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова у разі, якщо не буде ліквідовано техогляд приватних транспортних засобів у ДАІ.

Як пише газета «Дзеркало тижня. Україна» з посиланням на джерело, про це глава держави заявив на засіданні ради Комітету з економічних реформ.

Звертаючись до Могильова, він сказав: «Я показую вам жовту картку. Техогляд приватного транспорту, який обіцяли відмінити, досі існує. Над людьми продовжують знущатися».

Президент попередив міністра, що якщо найближчим часом це питання не буде вирішено і міліція його саботуватиме, то Могильов побачить «червону картку».

Як нагадує газета, «законопроект про скасування техогляду приватного транспорту ще рік тому вносив до парламенту народний депутат від «Нашої України – Народної самооборони», голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко. Потім цю ідею взяв на озброєння голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, проте законопроект досі не ухвалений парламентом».

Зокрема, як заявляв Бродський, «в нинішньому вигляді технічний огляд – це анахронізм». На його думку, технічний стан машин мають перевіряти діагностичні станції, які пройшли атестацію. При цьому вся процедура має зніматися на камеру, а запис зберігатися не менш як 2,5 роки.

Згідно із законопроектом, зокрема, станції діагностики повинні підлягати акредитації. У разі «неправильної» видачі документа про проходження перевірки технічного стану, станції діагностики мають нести адміністративну відповідальність і за свій рахунок проводити повторну діагностику.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG