Доступність посилання

ТОП новини

МВС: ЗМІ поширюють неправдиву інформацію про заплановані дії міліції на масових акціях


Міністерство внутрішніх справ заявляє про поширення в низці інтернет-видань заяв, які «перекручено трактують дії міліції із забезпечення громадського порядку під час масових заходів».

Як сказано в повідомленні департаменту по зв'язках із громадськістю МВС, «при цьому оприлюднюється неправдива інформація, відбувається перекручування фактів, а в текст відомчих документів, які цитуються, додаються власні судження».

МВС розцінює поширення такої інформації як спробу створити «штучний ажіотаж навколо запланованих правоохоронцями дій».

Міністерство додає, що на цьому етапі вирішується питання про захист у судовому порядку ділової репутації МВС.

«Важливо в правовому полі довести перекручування фактів з боку окремих громадян, які називають себе правозахисниками та вводять в оману громадян, навмисно фальсифікуючи документи МВС про заходи міліції з дотримання правопорядку. Такі дії МВС вважає неприпустимими», – зазначає прес-служба.

14 січня співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров, посилаючись на вказівку МВС, яка, як зазначив він, є у його розпорядженні, заявив, що міністерство планує низку заходів щодо недопущення із регіонів до столиці автобусів із мітингувальниками на акції, які відбудуться 17 та 22 січня.

14 січня, виступаючи у Верховній Раді, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив про плани організації громадських сутичок із кровопролиттям під час святкування Дня соборності в Києві 22 січня.

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко назвав провокаційною цю заяву Могильова.

4 січня лідер партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», колишній Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала українців відсвяткувати День соборності на майдані Незалежності в Києві 22 січня.
XS
SM
MD
LG