Доступність посилання

ТОП новини

У п'яти титульних боксерських поєдинках перемогли українці


У Донецьку в п'яти титульних боксерських поєдинках перемогу здобули українські спортсмени, завоювавши звання чемпіонів Європи за версією ЄВА і Інтерконтинентальних чемпіонів за версією WB.

Про це повідомили організатори восьмого турніру з професійного боксу з серії «Pro Boxing Show» – промоутерська компанія «Union Boxing Promotion».

Вчора пізно ввечері в донецькому цирку «Космос» завершився восьмий турнір із професійного боксу з серії «Pro Boxing Show», в якому відбулося 6 рейтингових і 5 титульних боїв. У всіх поєдинках перемогу здобули українці.

У боях за вакантний титул чемпіонату Європи за версією ЄВА: у ваговій категорії 57,2 кілограма Станіслав Мердов переміг у Николоза Беркацашвілі (Грузія); у ваговій категорії 63,5 кілограмів Володимир Кравець переміг у Бастієна Лафоржа (Франція) і вагової категорії 76,2 кілограма Сервер Емурлаєв («Union Boxing Promotion», Україна) переміг Антона Самкіна (Естонія).

У боях за вакантний титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WВА: у важкій ваговій категорії 90,7 кілограма Яго Кіладзе («Union Boxing Promotion», Україна) – переміг у Золтана Чекуса (Угорщина), а у ваговій категорії 57,2 кілограма Олег Єфимович («Union Boxing Promotion», Україна) переміг Філіпа Френуа (Франція).

У шести рейтингових боксерських поєдинках також всі перемоги були на рахунку українських спортсменів – Георга Аветісяна, Олександра Грищука, Олександра Єгорова, Руслана Щелєва, Андрія Кудрявцева і Артема Карпеця.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG