Доступність посилання

ТОП новини

У «регіонах» хочуть охорони для Ар’єва і Донія через заяву про замах


Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив у неділю, що звернувся до Генеральної прокуратури з депутатським запитом у зв’язку з повідомленням про замах, який нібито готується на народних депутатів Володимира Ар’єва і Олеся Донія.

Як повідомила про його заяву прес-служба Партії регіонів, регіонал вимагає розібратися в ситуації і знайти авторів цього «провокаційного повідомлення». За його словами, якщо воно, як він упевнений, хибне, авторів треба притягти до відповідальності.

Крім того, Колесніченко просить правоохоронців надати Донієві та Ар’єву фізичний захист, «щоб вони не могли навіть «посковзнутися на лушпайці від кавуна».

За його словами, повідомлення про замах, який нібито готується на депутатів від «Народної самооборони», викликає лише здивування і посмішку і «спрямоване на те, щоб штучно привернути увагу до «Народної самооборони».

У суботу громадянський рух «Народна самооборона» заявив, що на народних депутатів Олеся Донія і Володимира Ар’єва «готується замах» і що про це «одного з депутатів попередило обізнане джерело з Партії регіонів».

Мотивом нібито стали різкі заяви політиків на адресу влади після проведеного «Народною самообороною» брифінгу для іноземних дипломатів, мовиться в повідомленні.

При цьому громадянський рух застеріг, що не має достовірної інформації, проте вважає за свій обов’язок «попередити громадськість і пресу про даний факт».
XS
SM
MD
LG