Доступність посилання

ТОП новини

Влада намагається зірвати протест у понеділок – активіст


Влада намагається зірвати заплановану акцію протесту проти політичних переслідувань активістів Майдану-2 та представників патріотичних організацій, які підтримали протест підприємців проти Податкового кодексу, що має відбутися в понеділок, заявив у неділю агентству «УНІАН» лідер громадянського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк.

За його словами, слідче управління ГУ МВС у Києві викликало його на допит у понеділок на 9-ту годину, а на 10-ту – іншого лідера акції, народного депутата Михайла Волинця.

Данилюк нагадав, що акція протесту має початися саме в понеділок о 10-й у Києві на Банковій вулиці під Адміністрацією Президента.

При цьому він висловив переконання, що акція все одно відбудеться незалежно від тимчасової відсутності її лідерів, і заявив, що цей протест самоорганізований.

Тим часом інтернет-видання «Газета.ua» повідомило в неділю під вечір, що напередодні акції підприємців перекрили суцільною металевою огорожею територію навколо пам’ятника Незалежності на майдані Незалежності у Києві, а на необгородженій частині майдану і довкола нього чергує міліція, військовослужбовці та курсанти МВС.

У суботу співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров заявив, що має текст вказівки МВС, яка вимагає, зокрема, брати під контроль організовані виїзди громадян до Києва на понеділкову акцію, а також на святкування Дня Соборності 22 січня, або «вжити заходів щодо недопущення виїздів технічно несправного автотранспорту, призначеного для перевезення учасників заходів».
XS
SM
MD
LG