Доступність посилання

ТОП новини

Підприємці мітингували біля Адміністрації Президента


Близько півтори сотні людей пікетують Адміністрацію Президента з вимогою припинити політичні репресії в Україні, Київ, 17 січня 2011 року

Київ – Близько півтори сотні людей, серед яких були представники Майдану підприємців та деяких політичних партій, пікетували сьогодні Адміністрацію Президента з вимогою припинити політичні репресії в Україні.

Генеральномий координатор податкового Майдану Олександр Данилюк у своєму виступі на мітингу продемонстрував учасникам заходу та працівникам міліції фотографію 2007 року з майдану Незалежності, на якій зображені намети прихильників Партії регіонів, які тоді проводили свою акцію.

За його словами, якщо проти учасників податкового Майдану порушили справу за пошкодження гранітної плитки, тоді правоохоронні органи мають порушити таку ж справу проти організаторів акції протесту 2007 року від Партії регіонів.

Данилюк заявив, що учасники акції вимагають від влади припинити переслідування учасників податкового Майдану та представників організації «Тризуб».

Також, за його словами, учасники акції вимагають припинити безпідставні перевірки представників малого бізнесу із вилученням у них майна.

У свою чергу народний депутат України Олесь Доній, виступаючи перед мітингувальниками, закликав їх боротися проти політичних утисків згуртовано, оскільки інакше, за його словами, чинна влада переслідуватиме окремо кожного, який думає не так, як того хоче влада.

Після завершенню акції Олександр Данилюк закликав її учасників прийти 22 січня о 10:00 на Софійську площу, щоб разом з представниками політичних сил відсвяткувати День Соборності України.

Міліція затримувала лише громадян із судимостями – Могильов

Минулої п’ятниці міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, виступаючи у Верховній Раді, сказав, що притягнення до відповідальності деяких учасників податкового Майдану не пов’язане з політикою, а базується на вчиненні ними адміністративних порушень.

За словами Могильова, гранітне покриття під час проведення акції на Майдані пошкодили раніше судимі громадяни, зокрема, один із них – тричі судимий, 4 роки відбував за ґратами, інший є судимим двічі і відбував за ґратами 3,5 роки ув’язнення, а ще один, який притягується по цій справі, 8 років перебував у місцях позбавлення волі.

Напередодні мітингу біля Адміністрації Президента з’явилися повідомлення про те, що Міністерство внутрішніх справ посилює контроль за громадянськими акціями. Зокрема, можуть бути вжиті заходи для перешкоджання приїзду до столиці учасників акцій з інших регіонів.

Утім, речник київської міліції Олександр Поліщук запевнив, що єдине завдання, яке стоїть перед правоохоронцями – це забезпечення громадського порядку та безпеки для учасників мітингу.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG