Доступність посилання

ТОП новини

У Тунісі оголосили про створення нового уряду


Тимчасове керівництво Тунісу оголосило сьогодні склад нового уряду національної єдності, створеного після скинення президента країни.

Головою уряду залишається дотеперішній прем’єр-міністр Мохамед Ганнуші, зберігають посади ще кілька міністрів. До нового уряду також увійдуть троє з лідерів опозиції.

Мохамед Ганнуші відтак проголосив «повну свободу» засобів інформації і заявив, що знято заборону на діяльність правозахисних організацій і політичних партій, включно з досі забороненою Ісламською партією.

Він також заявив, що уряд проведе розслідування щодо всіх, підозрюваних у корупції чи незаконному збагаченні за влади скиненого президента Зіна ель-Абідіна Бен Алі.

Новий тимчасовий уряд має за завдання підготувати президентські вибори, які мають відбутися менш як через два місяці.

Раніше сьогодні поліція розігнала в столиці країни, місті Тунісі, демонстрацію з кількох сот осіб, які вимагали від партії колишнього президента відмовитися від влади.

Становище в Тунісі залишається напружене. Зокрема, ще в ніч на сьогодні біля президентського палацу, що на далеких околицях столиці, тривав бій між армією і охороною колишнього президента.

Зін ель-Абідін Бен Алі і його родина втекли з Тунісу в Саудівську Аравію минулої п’ятниці після масових акцій протесту, внаслідок яких загинули близько 70 людей.
XS
SM
MD
LG