Доступність посилання

ТОП новини

Янукович наступного тижня поїде в Давос


Президент України Віктор Янукович під час відвідування Всесвітнього економічного форуму в Давосі 26-28 січня проведе зустрічі з керівниками міжнародних організацій, а також деяких країн, зокрема Групи восьми.

Як повідомив голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, заплановані зустрічі з керівниками Світового банку, Міжнародного валютного фонду, Європейського банку реконструкції та розвитку, а також із генеральним секретарем ООН Пан Ґі Муном.

Під час форуму також відбудеться робочий ланч за участю президентів України та Польщі Віктора Януковича та Броніслава Комаровського, присвячений підготовці двох країн до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

3-4 лютого, за словами Льовочкіна, відбудеться державний візит Януковича до Польщі, присвячений розвитку двосторонніх відносин. Окрім Варшави, Президент України відвідає ще одне польське місто.

Говорячи про міжнародні контакти керівництва України в першому півріччі 2011 року, Льовочкін назвав проведення міжнародної конференції, присвяченої 25-річчю Чорнобильської катастрофи. Ця конференція, сказав голова Адміністрації, відбуватиметься на кількох майданчиках. «Один із них буде присвячений проблемі нерозповсюдження ядерних матеріалів», – додав Льовочкін. На іншому майданчику, за його словами, будуть розглянуті наукові можливості, які надає Чорнобильська зона.

«На жаль для нас усіх, Чорнобиль є унікальним місцем для наукових досліджень. І нам хотілося б знати думку всіх, як використовувати це явище», – сказав голова Адміністрації.

18-21 січня Президент Янукович перебуває в Японії з офіційним візитом.
XS
SM
MD
LG