Доступність посилання

ТОП новини

КМДА узгодила місця проведення акцій 22 січня


Влада Києва узгодила місця проведення масових заходів з приводу Дня Соборності України, 22 січня. Як повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації, сьогодні в мерії відбулася погоджувальна рада з організаторами масових заходів, запланованих у Києві 22 січня.

«У ході продуктивного діалогу з представниками громадських організацій різних політичних поглядів нам вдалося узгодити проведення всіх масових заходів. Ми охоче йшли назустріч побажанням організаторів акцій, тому нікого не обмежено у можливості проявити свою громадянську позицію. А завдяки конструктивному підходу, який проявили учасниками наради, жодна організація не заважатиме іншій», – повідомив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Під час наради частину з поданих заявок зняли, а деякі організатори об’єднали свої заходи. Так, масові заходи на Софійській площі стануть спільними для п’яти політичних об’єднань. Головним організатором цих заходів стала Українська всесвітня координаційна рада, а відповідальним за їх проведення – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

На Контрактовій площі пройде мирне зібрання «Фронту змін», тротуарна частина мосту Патона стане місцем проведення акції організації «Спас», що буде символізувати возз’єднання лівобережної та правобережної України, а Українська народна партія пронесе центром Києва найбільший прапор України.

Представники Партії регіонів покладатимуть вінки біля пам’ятників Тарасові Шевченку та Михайлові Грушевському. Передбачається, що у цих заходах візьмуть участь Президент Віктор Янукович і прем’єр-міністр Микола Азаров.

На майдані Незалежності та на Хрещатику відбуватимуться заходи, організовані міською владою. На Майдані пройде святковий концерт, а вздовж Хрещатика, від перехрестя з вулицею Городецького до перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького, відбуватиметься святковий ярмарок, поінформували в мерії.
XS
SM
MD
LG