Доступність посилання

ТОП новини

Янукович засуджує спроби зруйнувати соборність


Президент Віктор Янукович заявляє, що проголошення соборності України 22 січня 1919 року є прикладом для об’єднання країни. Про це йдеться в його зверненні з нагоди Дня Соборності.

«Ця дата, цей чин народу України залишив для нащадків приклад, прообраз майбутнього об’єднання. Минуло багато років відтоді, але прагнення українців жити в об’єднаній, соборній державі завжди зміцнювало наш народ як зрілу світову спільноту, яка здатна будувати потужну миролюбну демократичну державу», – йдеться зверненні глави держави.

При цьому Президент виступив проти протиставлення однієї частини країни іншій. «Я категорично засуджую будь-які спроби підважити соборність України і єдність нашого народу, спроби протиставити одну частину наших громадян іншої. Я за те, щоб ми шукали те, що є спільне для людей, незалежно від того, проживають вони на заході або на сході України», – заявив Янукович.

Він нагадав, що українців об’єднує «прагнення жити в добробуті та мирі, мати можливість забезпечити майбутнє дітей, а літнім людям – гідну старість».

День Соборності України – державне свято України. Відзначається щорічно 22 січня, в день проголошення у 1919 році Акту возз’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в єдину українську державу.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG