Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко. Отруєння владою…


Віктор Ющенко прийшов до Генеральної прокуратури у справі про отруєння
Сьогодні, 21 січня, Віктор Ющенко ще раз довів, що він за минулі роки так і не доріс до рівня справжнього політика.

З’явившись на виклик слідчого Генпрокуратури у справі свого отруєння, екс-президент замість того, щоб спілкуватися із журналістами, відкрито образився на якогось чоловіка. Той прокричав Ющенкові: «Як ти можеш дивитися людям в очі?». І в Ющенка відразу здали нерви.

«Не кричіть! Ось це я тобі дав право так говорити, – заявив колишній глава держави. – Щоб ти ходив по своїй землі, говорив своєю мовою. А якщо тебе прислала сюди якась партія із записками цими, то, будь ласка, передай великий привіт тій партії і поверни ті гроші. Діти проклянуть тебе. Я за тебе ходжу по цій землі…»Зміст сказаного Ющенком у запалі біля ГПУ (зрештою, як і багато інших фраз, промовлених раніше) ще треба розтлумачувати. Може, на це із часом спроможеться його прес-служба. Бо що він, власне, хотів сказати словами «діти тебе прокленуть» чи «я за тебе ходжу по цій землі». Але той факт, що він і далі гнівається – очевидний.

Але гнівається він не лише на того чолов’ягу біля Генпрокуратури. Схоже, Ющенко ображений на весь свій колишній електорат. Може, він вважає, що його безпідставно зрадили. Або що усі продалися чи то Януковичу, чи то Тимошенко. І він через те програв кляті вибори…

Ющенко не змінився за місяці свого перебування поза владою. Переконаний, що обіймаючи посаду Президента, він саме так (як біля ГПУ сьогодні) реагував, коли хтось намагався натякнути на його помилкові рішення або ж на корупцію та зловживання серед його оточення. Цього не показували по телебаченню, але перебіг тодішніх подій у державі свідчив сам за себе. І люди це знали.

Нині ж від екс-президента Ющенка ми очікуємо зважених оцінок і критики дій чинної влади. Але він, здебільшого, відмовчується. Натомість, коли нарешті з’являється на людях – впадає у гнів.

Можливо, така його поведінка – один із наслідків отруєння …владою…
XS
SM
MD
LG