Доступність посилання

ТОП новини

Лідери низки опозиційних партій підтвердили намір об'єднатися


Лідери кількох опозиційних партій у День Соборності України підтвердили своє бажання об'єднатися.

Лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк висловив переконання, що в Україні буде створено потужну об'єднану опозиційну партію.

«Ми не хочемо давати порожніх обіцянок. Ми зробимо, покажемо, а потім все прокоментуємо. Я хочу вас запевнити, що у нас буде результат», – сказав він у суботу під час акції на Контрактовій площі, присвяченої Дню Соборності України, повідомила прес-служба «Фронту змін».

«Ми врахували попередній досвід, тому сьогодні нічого не оголошуємо, бо не хочемо порожніх заяв. Ми – за дії», – додав Арсеній Яценюк.

У свою чергу лідер партії «За Україну!» В'ячеслав Кириленко зазначив, що наразі потрібно менше слів, більше діла. «У країні політичні репресії, наступ на мову, на демократичні здобутки. В такій ситуації потужними можуть бути тільки об’єднані патріотичні прогресивні сили. Думаю, ми на такому шляху», – сказав він.

Голова фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Микола Мартиненко наголосив, що про об'єднання опозиційних сил говорили досить. «Зараз потрібно, щоб був результат. Я переконаний, що результат об’єднання політичних сил нашого спрямування обов’язково буде», – сказав він.

Лідер Української республіканської партії «Собор» Анатолій Матвієнко в свою чергу заявив, що попит на потужну політичну партію є. «Дай Боже сили і мудрості на такий запит відповісти», – наголосив він.

Анатолій Матвієнко додав, що нова партія не буде «партією лідера». «Ми хочемо, щоб у нас був лідер партії і команда, в якій кожен буде почутий і рішення будуть прийматися на користь національного інтересу, а не амбіцій лідера», – зауважив керівник УРП «Собор».

22 січня на Контрактовій площі пройшла акція «Ми – єдиний народ». У ній, крім згаданих політиків, взяв участь також голова Ради Національного банку України Петро Порошенко.

Раніше стало відомо, що партії «Фронт змін», «Громадянська позиція», Європейська партія України та Українська республіканська партія «Собор» ведуть переговори про об'єднання або створення єдиної опозиційної партії.

Про участь у переговорах щодо створення єдиного політичного об’єднання національно-демократичного спрямування заявив в ефірі Радіо Свобода також лідер Української народної партії Юрій Костенко.
XS
SM
MD
LG