Доступність посилання

ТОП новини

Саакашвілі порівняв Росію з крокодилом


Президент Грузії Міхеїл Саакашвілі у вівторок увечері в прямому ефірі місцевого телебачення відповів на запитання громадян країни. Зокрема, він зробив низку різких заяв на адресу російської влади.

Як передає кореспондент Радіо Свобода із Тбілісі, Саакашвілі, відповідаючи на запитання про взаємини з Москвою, заявив, що нинішня Росія – це ворог, з яким неможливо домовитися. «Носії імперського менталітету схожі на крокодила, який наближається до слабкої жертви, роззявивши пащеку. Домовитися з ним абсолютно неможливо», – сказав президент Грузії.

Коментуючи останній теракт в московському аеропорту «Домодєдово», глава грузинської держави висловив жаль у зв’язку з загибеллю людей, але сказав при цьому, що це «бумеранг», що повертається до Росії в результаті її політики відносно Грузії.

Грузинський лідер назвав Північний Кавказ «подобою гетто, в якому люди віддані на поталу місцевим феодалам». На його думку, Росія – це імпаря, яка обвалюються і загниває, і в якій панує корупція та відсталість. Президент Грузії знову звинуватив російські спецслужби в організації терактів у Тбілісі і закликав співвітчизників не вірити Путіну, який, за його словами, «слухає на дні народження Євгена Примакова «Суліко», але в той же час намагається розчленувати і знищити Грузію».
XS
SM
MD
LG