Доступність посилання

ТОП новини

Тарасюк: розмови про об’єднання партій – блеф


Лідер Народного руху України, народний депутат Борис Тарасюк спростовує заяву голови Української народної партії Юрія Костенка щодо проведення переговорів про об’єднання в єдину політичну партію.

Як повідомили в прес-службі НРУ, про це він заявив на засіданні Науково-практичної ради Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

«Я як голова НРУ, якого лідер УНП Костенко назвав серед тих, з якими ведуться переговори, стверджую, що ніяких переговорів немає. Все це блеф», – сказав Тарасюк.

За словами парламентарія, деякі демократичні сили намагаються видати бажане за дійсне. Зокрема, відзначив політик, аналогічна ситуація відбувається щодо задекларованих переговорів про об’єднання «Фронту Змін», «Громадянської позиції», Європейської партії України та УРП «Собор».

Тарасюк також додав, що керівник однієї із заявлених партій при особистій розмові заперечив факт проведення таких переговорів.

«Загалом висуваються абсурдні умови. Якщо, скажімо, Юлії Тимошенко не буде, то вони готові до об’єднання. Вибачте, але ніхто з них на останніх загальнонаціональних виборах не отримав 11,5 мільйонів голосів українських виборців. Інші говорять, що лише за ідеологічними засадами потрібно об’єднуватись. Я є головою партії, що об’єктивно визнається як ідеологічна сила. Але я скажу, що сьогодні треба об’єднуватись не навколо ідеології, а навколо головної цінності – України. При владі антиукраїнські, антидержавницькі сили. З ними можна боротися лише об’єднавши всіх, хто вважає себе демократами», – наголосив Тарасюк.

Лідер УНП Юрій Костенко 17 січня заявив, що Українська народна партія розпочала переговори про об’єднання із «Нашою Україною», «За Україну!», Народним рухом України та іншими правими партіями.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG